HOIST

Rozwiązania dla  pomieszczeń użytkowanych przez osoby niepełnosprawne

Hoist ( w wolnym tłumaczeniu winda) jest wariantem standardowego modelu kasety Eclisse, który znajduje zastosowanie w przypadku konieczności przetransportowania umieszczonej w uprzęży osoby niepełnosprawnej, nieporuszającej się samodzielnie. Modyfikacji poprzeczki i wózka do którego jest przymocowana uprzęż umożliwia płynne przesuwanie się mechanizmu,  na co nie pozwala podstawowy model kasety Eclisse.
Hoist jest rozwiązaniem, które likwiduje bariery architektoniczne i pozwala na korzystanie ze wszystkich zalet wynikających z zastosowania drzwi przesuwnych. Specjalna stryktura prowadnicy z górną belką  umożliwia w tym samym czasie zamykania skrzydła płynny przesuw  podnośnika. Hoist znajduje zastosowanie przy kasecie o minimalnym świetle przejścia 900mm (zakładając, że drzwi wystają 100mm poprzez zamontowanie uchwytu, rzeczywiste światło przejścia wynosi ok.800mm).

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
I OTRZYMUJ RABATY NA NASZE PRODUKTY
Źródło wiarygodnej i rzetelnej wiedzy

Firma High Contrast od 2016 roku prowadzi w Bielsku-Białej sprzedaż farb i tynków prestiżowych marek takich jak TKKURILA, BECKERS, JEDYNKA, POLIFARB DĘBICA, STO, HQS, ORAC DECOR, SAN MARCO, Creativa by Cezar.

Współpraca z nami

Dla firm

Dla wykonawców

Praca

Dla Artystów

W stałym kontakcie
  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Wszelkie zamówienia realizujemy po pełnym uregulowaniu zapłaty za towar/usługę przed jego wydaniem.

Zastrzegamy prawo do nieprzymuszonej realizacji zleceń i usług.

Podawane terminy realizacji są prognozą i mogą ulec zmianą.

© 2015 - 2019 hcdesign   Kontakt

Bielsko-Biała email:hc@hcdesign.pl Telefon 537137779

 

Copyright © 2020 DEEPS STUDIO