NAJNOWSZE PRODUKTY

Sliding high-tech, sliding [e]motion, sliding ability
Eclisse ma przyjemność zaprezentować dwa nowe produkty i jedno akcesorium.
Rozwiązania będące odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby współczesnych rodzin oraz wszystkich osób poszukujących solidnego, praktycznego i nowoczesnego produktu.

Sliding high-tech

System przesuwny bezościeżnicowy nie wymagający listew maskujących poszerza swoje zastosowanie łącząc estetykę i funkcjonalność użytkowania. Syntesis Luce®  jest przystosowany do wprowadzenia bezpośrednio przy ścianie, gdzie umieszczona jest kaseta, przewodów elektrycznych, okablowania.

Sliding [e]motion

“[e]motion” è il nuovo motore lineare Eclisse."[E]motion" to nowy silnik liniowy Eclisse.
Zastosowana technologia sprawia, że jest on bardzo cichy i łatwy w instalacji.
Silnik dostarczany jest zmontowany i gotowy do umieszczenia w kasecie Eclisse, a jego zastosowanie nie powoduje zmniejszenia światła przejścia (do  grubości ściany na gotowo od 90 mm).

FUNKCJE

Automatyczna: otwieranie drzwi  jest aktywowane impulsem przekazanym przez radar, przełącznik lub pilot. Drzwi, po otwarciu, zamykają się automatycznie.
Drzwi otwarte: Po wybraniu tego trybu drzwi pozostają w pozycji otwarcia. Funkcja ta pozwala również na ręczne otwieranie drzwi.
Push & Go: Manualne otwarcie skrzydła w delikatny sposób, powoduje automatyczne uruchomienie cyklu otwarcia. 
Drzwi zamknięte: Po wybraniu tego trybu, drzwi pozostają zamknięte, ze względu na zatrzask elektromechanicznego. W przypadku awarii zasilania, zawsze istnieje możliwość otwarcia drzwi ręcznie.
Ręczna: W przypadku awarii zasilania, e'motion działa w trybie ręcznym, co nie wyklucza płynnego i cichego przesuwu skrzydła.

Sliding ability

Hoist (w wolnym tłumaczeniu winda) jest wariantem standardowego modelu kasety Eclisse, który znajduje zastosowanie w przypadku konieczności przetransportowania umieszczonej w uprzęży osoby niepełnosprawnej, nieporuszającej się samodzielnie. Modyfikacji poprzeczki i wózka do którego jest przymocowana uprzęż umożliwia płynne przesuwanie się mechanizmu, na co nie pozwala podstawowy model kasety Eclisse.
Hoist jest rozwiązaniem, które likwiduje bariery architektoniczne i pozwala na korzystanie ze wszystkich zalet wynikających z zastosowania drzwi przesuwnych.

© 2015 - 2019 hcdesign   Kontakt

Bielsko-Biała email:hc@hcdesign.pl Telefon537137779

 

  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

Ekskluzywne meble łazienkowe Mera z Bielska-Białej do Twojej łazienki.