W galerii 360 przedstawiam moje realizacje wykonane aparatem sferycznym Ricoh Theta SC.

Prezentowane zdjęcia są bezpośrednimi zdjęciami z aparatu bez najmniejszej obróbki zewnętrznymi programami. 

Zapraszam do oglądania i kontaktu.

Radosław Kamiński

Mieszkanie dla rodziny w przepięknej willi z pięknymi widokami na miasto Bielsko-Biała. 

Projekt autorski pracowni projektowej ARKON Monika Woźniakowska-Kublin.

Wykonanie i nadzór nad pracami Radosław Kamiński  pod szyldem spółki  Bik Pro z Bielska-Białej

Duże przestronne mieszkanie na wynajem długoterminowy dla rodziny znajdujące się w najbardziej wysuniętej na wschód części miasta Bielska-Białej.  

Projekt mieszkania wykonany przez firmę projektową z Bielska_Białej oraz z dużym udziałem samego właściciela, który zadbał o każdy najmniejszy szczegół wykonany  w tym lokalu.  

Wykonanie i nadzór nad częściowymi pracami prowadził Radosław Kamiński  pod szyldem spółki  Bik Pro z Bielska-Białej, a od 2016 roku jako firma High Contrast  z Bielska-Białej.

Firma High Contrast od 2013 roku w Polsce spełnia marzenia o małych i wielkich zmianach. Choć główna naszą działalnością są wszelkiego rodzaju usługi stolarskie i sprzedaż markowych farb Tikkurila i Beckers. To z powodzeniem dzięki dużemu doświadczeniu, sprostamy większości specjalistycznych projektów  od dużej grupy designerów.

Wykonanie aranżacji wnętrz restauracji Barakuda w miejscowości Mucharz początkowo jako firma Bik Styl i Wnetrze, a w następnych latach odświeżenie dekoracyjnych tynków imitacji betonu oraz malowanie całego lokalu pod szyldem firmy High Contrast.

Projekt stołów konferencyjnych, które wykonałem dla firmy NFM Group z Lęborka na zlecenie głównego projektanta z firmy White Mood z Bielska-Białej, był nie małym wyzwaniem dla firmy.

W projekcie była potrzeba połączenia bardzo wielu materiałów ze sobą. Każdy z nich posiadał inne właściwości użytkowe, które udało się nam ze sobą połączyć tak jak zaprojektował to projektant.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy brać udział w tym projekcie.

© 2015 - 2019 hcdesign   Kontakt

Bielsko-Biała email:hc@hcdesign.pl Telefon537137779

 

  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

Ekskluzywne meble łazienkowe Mera z Bielska-Białej do Twojej łazienki.