PRODUKTY DLA TWOJEGO DOMU

POMALUJ SWÓJ WYMARZONY DOM

Pinturas_obrazy_na_zamowienie.jpg

Produkty najwyższej jakości

Dostarczamy najtaniej 

 Eco-friendly

JUŻ WKRÓTCE W NASZEJ OFERCIE

FARBY PRZEMYSŁOWE
HQS - FARBY I  LAKIERY
KĄCIK KREATYWNY

SZUKASZ POMYSŁU NA IDEALNY PREZENT?

WYZNAJEMY ZASADĘ ZERO WASTE

Nie zapominamy, że Ziemia jest naszym wspólnym domem dlatego nie przyczyniamy się do jej zaśmiecania. Dzięki tworzeniu farb na zamówienie, nie musimy składować odpadów czy farb, które zostały wyprodukowane i nie sprzedane.

KREATYWNOŚĆ

Artysto! Artystko! Kreatywność to jedna z najcenniejszych dla nas cech. Urządzając swój dom wprowadzasz nie tylko styl ale i siebie dlatego stawiamy na oryginalność oraz nowatorskie pomysły, które posiada każdy.

 MARKA OD 1862r.

Pomagamy urządzać małe i duże mieszkania. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stawiamy na uczciwość i otwartość, która gwarantuje owocną współpracę. Z chęcią przyczynimy się do spełnienia Twoich marzeń o pięknym zaciszu w domu.

BLOG - KLUCZ DO ŚWIATA INSPIRACJI

CODZIENNIE INSPIRUJEMY LUDZI, ABY NADALI SWOJEMU ŻYCIU BARW

Kto w dzisiejszych czasach nie remontował, czy nawet nie budował swojego własnego domu lub mieszkania i doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wielką wagę przywiązujemy do wystroju naszego extra wnętrza poprzez odpowiednie dobranie materiałów, a co najważniejsze to koloru ścian. Dobrze dobrana kolorystyka ścian w naszym mieszkaniu lub domu ma kluczowy wpływ na nasze dobre samopoczucie i nastrój. Na rynku dostępnych jest wiele marek farb wewnętrznych oferujących bogatą kolorystykę i rodzaje farb, gdzie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt. Firma High Contrast Radosław Kamiński z Bielska-Białej oferuje swoim klientom bogaty asortyment farb firmy TikkurilaGroup, która w swojej ofercie posiada farby na rynek Polski takich marek jak Tikkurila, Beckers, Jedynka, Polifarb Dębica. Wszystkie farby są wysokiej jakości w segmencie premium oraz ekonomicznym.

Marka Tikkurila w swojej ofercie posiada szereg farb dekoracyjnych mających zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Zaliczamy do nich farby do gruntowania stosowane do malowania przed nałożeniem farby właściwej. Farbą najczęściej wybierana do domów i mieszkań, jest elastyczna farba nawierzchniowa, która posiada podwyższone parametry paro przepuszczalności. W szerokiej ofercie farb Tikkurila znajdziemy, farby lateksowe Optiva oraz preparaty grzybobójcze.

Przykład farby lateksowej - Optiva 5

Firma Tikkurila oferuje również farby dla wybranych segmentów przemysłowych, gdzie wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiedni obszar zastosowania z dostępnych gałęzi jak: budynki gospodarcze, listwy, panele, framugi, drewniane meble i schody, dachy i okładziny stalowe, meble ogrodowe, zbiorniki i baseny, drewniane okładziny elewacyjne i bale, drzwi i okna, infrastruktura energetyczna i telekomunikacyjna, posadzki dekoracyjne, infrastruktura portowa, kolejnictwo, konstrukcje stalowe, mała architektura drewniana, maszyny rolnicze, sprzęt budowlany (ACE), mosty, posadzki betonowe i dekoracyjne, Tikkurila Drytech – powłoki użytkowe, meble ogrodowe, zakłady produkcyjne.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
I OTRZYMUJ RABATY NA NASZE PRODUKTY
Źródło wiarygodnej i rzetelnej wiedzy

Firma High Contrast od 2016 roku prowadzi w Bielsku-Białej sprzedaż farb i tynków prestiżowych marek takich jak TKKURILA, BECKERS, JEDYNKA, POLIFARB DĘBICA, STO, HQS, ORAC DECOR, SAN MARCO, Creativa by Cezar.

Współpraca z nami

Dla firm

Dla wykonawców

Praca

Dla Artystów

W stałym kontakcie
  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Wszelkie zamówienia realizujemy po pełnym uregulowaniu zapłaty za towar/usługę przed jego wydaniem.

Zastrzegamy prawo do nieprzymuszonej realizacji zleceń i usług.

Podawane terminy realizacji są prognozą i mogą ulec zmianą.

© 2015 - 2019 hcdesign   Kontakt

Bielsko-Biała email:hc@hcdesign.pl Telefon 537137779

 

Copyright © 2020 DEEPS STUDIO